21-22 жовтня LONGI Solar представить бестселлер серед модулів HI-MO 4 на виставці SEF&CISOLAR 2020

Визначаємо майбутнє. Щоразу.


І в умовах нової реальності LONGi Solar назначає зустріч на SEF&Cisolar 2020, щоб разом визначити майбутнє сонячної енергетики в Україні.


Загальновідомим є визначний бекграунд LONGi:

- Найвища Bankability серед PV-виробників, що означає лідерство в секторі інноваційної привабливості проєктів на продуктах компанії;

- Багаторазові світові рекорди ефективності фотомодулів;

- Встановлення світових стандартів фотоелементів для сонячної енергетики;

- Фінансова стабільність компанії навіть в часи коронакризи (4645.62 млн. дол. США річний дохід);

- Найвища енергоефективність фотомодулів та ін.


Інноваційність і технологічність продуктів LONGi відзначають pv magazine, Bloomberg і навіть ООН.

Команда LONGI Solar готова направити усі ресурси компанії, всі досягнення та зусилля всіх 32,873 талановитих співробітників, щоб забезпечити стійке зростання та розвиток позитивної енергетики в усьому світі, навіть в умовах зміненої реальності.


"Рух в сторону самодостатності та незалежності — це те, за що ми боремося, адже ми визначаємо майбутнє. Щоразу. Споживання заводів LONGi Solar теж забезпечується енергією сонця. Це — наша програма Solar for Solar. 49.67% становить частка енергії з ВДЕ, спожитої під час виробництва наших продуктів.", - говорять у компанії LONGI Solar.

Команда LONGI Solar з нетерпінням чекає зустрічі 21-22 жовтня на трейд-шоу SEF&CISOLAR офлайн та онлайн, де ви зможете:

- Ближче познайомитися з бест-селлером і світовим рекордсменом ефективності HI-MO 4, який зараз є одним із головних продуктів у світі, що розвивають сонячну енергетику. Модель є супер-популярною, і попит на неї вже перевищив 10 ГВт здійснених поставок. Чому він такий популярний і в чому його технологічні переваги? Дізнайтеся на SEF&Cisolar 2020!

- Дізнатися про флагман HI-MO 5, що вже наступного року вийде в масовий продаж. Продукт розроблений спеціально для ультравеликих сонячних електростанцій. Ви будете вражені показниками перфомансу цієї моделі.


"І головне — запрошуємо вас до дискусії, щоб почути вашу думку, які інноваційні рішення ви очікуєте на новому етапі розвитку ВДЕ-ринку України. Побачимось на SEF&Cisolar 2020, якщо ви готові розділяти візію компанії та глобальні цілі", - запрошує до участі у SEF&CISOLAR 2020 офлайн та онлайн LONGI Solar.


Об’єднаємося довкола ідеї самодостатньої та незалежної галузі сонячної енергетики!


Контакти LOBGI Solar: Тел: +380  67 570 70 04

E-mail: info@longi-solar.com.ua


Компанія LONGI Solar стала партнером та мегават спонсором головної галузевої події SEF&CISOLAR 2020 - 12-го Форуму та Виставки Сталої Енергетики. Подія відбудеться 20-22 жовтня офлайн (у Києві) та онлайн.

SEF & CISOLAR  2020 використовує одне з найдосконаліших програмних забезпечень для проведення виставок та конференцій і пропонує своїм клієнтам, делегатам та відвідувачам низку новітніх методів комунікацій через діджитал-платформу. Відтепер ви можете відвідати стенди онлайн, зустрічатись в форматі відео-конференції з представникими стенду та іншими учасниками форуму в один клік, а також отримати інформацію та відповіді на власні питання від топ-спікерів миттєво, в умовах свого офісу чи дому.


Реєстрація на онлайн-форум: uaforum.sefkyiv.com Реєстрація на віртуальну виставку: ua.exhibition.sefkyiv.com Дякуємо за довіру та підтримку, ми з нетерпінням чекаємо вас на грандіозній події у сфері відновлюваної енергетики - SEF & CISOLAR 2020!


Избранные посты
Recent Posts
Архив
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
Мы в соцсетях
Поиск по тегам

Оставайтесь с нами на связи:

  • LinkedIn
  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Instagram

Copyright © 2016-2020 IBcentre Inc.  All rights reserved.   Privacy Policy