Вебінар "Як побудувати автономне енергозабезпечення аграрних підприємств" за участю компан

Аналіз перспектив розвитку відновлюваної енергетики і, зокрема, сонячної енергетики сьогодні часто ведеться у контексті наявності/відсутності зеленого тарифу, зелених сертифікатів та інших форм стимулювання. Але за цією риторикою ми просто не помічаємо головної переваги об’єктів зеленої генерації - можливості стати абсолютно енергонезалежним.

Встановивши власну сонячну електростанцію ви раз і назавжди зафіксуєте тарифи для свого підприємства, звівши но нуля ризики зростання собівартості продукції через підвищення державою тарифів на електроенергію. Можете не сумніватись, тарифи будуть зростати постійно.

А якщо є ідея зробити склад, цех, виробничу лінію поблизу до джерела сировини, скажімо в полі, то сонячна електростанція є єдиним ефективним і раціональним рішенням для такого проекту.

Спробуйте підключити об’єкт до загальних мереж, особливо там, де їх поблизу немає. Ви можете втратити купу грошей та кілометри нервів і не вирішити це питання.

Сонячна електростанція - це ступінь свободи, який дозволяє втілювати будь-які бізнес ідеї і, особливо, яскравою ілюстрацією переваг автономних джерел енергії є аграрна галузь.

На вебінарі «Як побудувати автономне енергозабезпечення аграрних підприємств» кращі спеціалісти-практики у сфері сонячної енергетики представлять різні типи сонячних електростанцій та технологічні рішення, які можуть бути використані в різних напрямках сільського господарства.

Вебінар "Як побудувати автономне енергозабезпечення аграрних підприємств"

Головні питання вебінару: - типи сонячних електростанцій для аграрної галузі; - задачі, які вирішує власна сонячна електростанція; - економічний ефект від впровадження автономного джерела електроенергії; - типові помилки при проектуванні та будівництві сонячних електростанцій в аграрному секторі та як їх уникнути; - технічні та фінансові аспекти реалізації проектів.

Серед спікерів, як завжди провідні експерти у галузі відновлюваної енергетики:

Віталій Давій - Засновник та ідеолог в IB Centre і IB Club, інвестор Юрій Шафаренко - Директор департаменту відновлюваних джерел енергії Держенергоефективності

Олексій Бадіка - Засновник групи компаній Atmosfera

Надія Самко - Менеджер індустріальних PV-проектів, компанія Atmosfera

Дмитро Коротченко - Product Manager Atmosfera

Кожен може стати собі господарем у енергозабезпеченні і ми детально розкажемо як цього досягти. Приєднуйтесь!

Участь у вебінарі для всіх учасників безкоштовна.

Заповніть на сайті реєстраційну форму, щоб взяти участь у вебінарі та отримати базове членство в IB CLUB: https://agro.energy-online.live/

Генеральний партнер вебінару - міжнародна група компаній Атмосфера.

Обладнання ТМ Атмосфера з успіхом використовується для енергозабезпечення лікарень, дитячих садків, гуртожитків , готелів, приватних та комерційних об’єктів. Компанія є активним учасником міжнародних виставок, професійних конференцій та круглих столів з енергогенеруючим і альтернативним технологіям. Фахівці підприємства ретельно вивчають передові технології енергозбереження. У виробництво запускаються тільки перевірені часом, сертифіковані і надійні технічні розробки.

Співпрацюючи з компанією Атмосфера, ви отримуєте готове інженерне рішення з виробництва енергії для ваших об’єктів , що забезпечує оптимальне поєднання витрат на установку та експлуатацію обладнання.

Інженерне рішення – це поєднання професійно розробленого під потреби клієнта проекту, якісного обладнання, правильної його установки та робіт з налагодження системи на об’єкті клієнта, а також гарантійного та післягарантійного обслуговування.

Замовте консультацію на сайті: https://www.atmosfera.ua/

або за телефонами: +380 93 426-37-10 +380 67 445-45-98 +380 50 440-01-74

Адреса головного офісу компанії у Києві:

вул. Сімферопольська, 13-А

Избранные посты
Recent Posts
Архив
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
Мы в соцсетях
Поиск по тегам

Оставайтесь с нами на связи:

  • LinkedIn
  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Instagram

Copyright © 2016-2020 IBcentre Inc.  All rights reserved.   Privacy Policy