Google: 100% renewable можливо для кожного українця, але як?


Щодня ми купуємо в магазинах продукти харчування, побутову хімію, одяг, користуємось технікою, гаджетами, інтернетом. В цей момент хтось переїжджає на нову квартиру і думає над придбанням нових меблів, а хтось тільки-но придбав собі авто.

Ми постійно інвестуємо в необхідні для нас речі, але мало задумуємось над тим, який шлях вони проходять від виготовлення до користування ними.

У світі вже понад 100 всесвітньовідомих компаній, які повністю працюють на відновлюваній енергії або поставили собі за мету переходу на 100% відновлюваних джерел та входять до складу глобальної ініціативи RE100.

Все більше промислових компаній активно закуповують або інвестують в самостійне виробництво відновлюваної енергії. Внаслідок різкого скорочення витрат в поєднанні зі зростаючими вимогами до стійкості серед інвесторів і споживачів відновлювані джерела енергії стали привабливими для корпоративних користувачів у всьому світі.

Ми виділили ТОП-7 визначних компаній світу RE-100, які повністю перейшли на 100% відновлюваних джерел або поставили собі за мету:

Серед цих світових гігантів 3 бренди: Google, Apple, Mars, вже виконали свою місію RE100 та повністю забезпечили своє виробництво відновлюваною енергією. А от Tetra Pak, Coca Cola, Sony та IKEA впевнено крокують до досягнення мети RE100.

Декілька цікавих фактів:

 • 100Renewable понад усе переважає в IT сфері, до якої належать Apple та Google. Такі компанії задають тренд, а інші компанії гіганти, такі як Ford, General Motors, Procter&Gamble, Kimberly Clark, Walmart та інші беруть з них приклад та пообіцяли собі виконати місію RE100.

 • Станція із фотоелектричними панелями компанії Tetra Pak буде щорічно виробляти енергію, еквівалентну понад 300 000 літрів бензину.

 • Сонячна станція компанії Mars виробляє енергію, якої достатньо аби 185 мільярдів людей отримали по пакетику M&Ms (180 г)

 • Сонячна станція Coca Cola у Великій Британії складає 8 гектарів, а це відповідає 12 футбольним полям у натуральну величину.

 • Sony ще у 2001 році створила оригінальну систему сертифікації екологічно чистої енергії в Японії для того, щоб дозволити собі купувати відновлювану енергію, навіть коли джерело не могло безпосередньо підключитися до своїх об'єктів.

 • IKEA використовує понад 750 000 сонячних панелей.

Сонячна станція компанії Google

Сонячна станція компанії IKEA

Сонячна станція компанії Coca Cola

Сонячна станція компанії Apple

Межі та об’єми сонячної енергетики розширюються по всьому світу.

Дивлячись на досвід всесвітньовідомих компаній, може здатися, що встановити сонячну станцію просто у себе вдома або на окремій ділянці землі в Україні важко. На CISOLAR 2019 ми доведемо, це простий міф та штамп. Адже, немає нічого неможливого!

Станьте учасником CISOLAR та приєднуйтесь до всесвітньо відомих експертів, учасників міжнародного ринку сонячної енергетики, постачальників найсучасніших технологічних рішень — особистостей, які своєю діяльністю та досягненнями пишуть нову сторінку розвитку енергетичної галузі.

Реєстрація на CISOLAR 2019 тут:

ua.cis-solar.com

тел.: +38 044 383 03 56

email: cisolar@ibcentre.org

#сонячнаенергетика #сонячнаенергетикавсвіті #фотовольтаїка #google #apple #ikea #tetrapak #mars #sony #cocacola #сонячнастанція #сонячнастанціявсвіті #сонячніпанелі #відновлюванаенергія

Избранные посты
Recent Posts
Архив
 • Facebook Basic Square
 • Twitter Basic Square
 • Google+ Basic Square
Мы в соцсетях
Поиск по тегам

Оставайтесь с нами на связи:

 • LinkedIn
 • Facebook
 • Twitter
 • YouTube
 • Instagram

Copyright © 2016-2020 IBcentre Inc.  All rights reserved.   Privacy Policy