Всесвітня рада з сонячної енергетики планує досягти 1 трильйон міні-мереж та 10 мільйонів робочих мі


Всесвітня рада з сонячної енергетики (GSC) поставила собі за мету до 2030 року досягти:

 • 1 трильйон міні-мереж

 • 1 трильйон систем домашнього освітлення

 • 1 трильйон сонячних фотоелектричних портів

 • 10 мільйонів нових робочих місць

Про це в інтерв’ю наших партнерів pv magazine заявив голова Національної федерації сонячної енергетики в Індії Пранав Мехта, який у січні став головою Всесвітньої ради з сонячної енергетики, а також був учасником CISOLAR 2018.

Пранав Мехта з Упендрою Тріпаті, тимчасовим генеральним директором ISA Фото: pv magazine

«Незабаром ми переведемо нашу увагу з великих комунальних проектів у містах на міні-мережі у віддалених районах, в яких люди й досі не мають доступу до електроенергії», - зазначив Пранав Мехта.

Згідно з даними Міжнародної енергетичної агенції (IEA), близько 1 млрд людей - 14% населення нашої планети – не мають доступу до електрики. Така ситуація стосується в основному країн Африки та Азії, а також сільських місцевостей. Серед країн найменше забезпечені електроенергією країни такі як Чад, Нігерія, Центральна Африканська Республіка, Бурунді, Республіка Конго, Гвінея, Ліберія, Мадагаскар, Малаві, Судан та інші.

Варто відмітити, що у 2018 році частка будинків не підключених до електроенергії на територіях Африки та Азії почала зменшуватись. Одним із найуспішніших прикладів надання доступу до електроенергії стала Індія, яка завершила електрифікацію у всіх сільських місцевостях.

Оскільки є люди, які все ще живуть без доступу до електрики, в якості своєї основної мети, GSC планує об'єднати Африку з Росією, де на сонячну енергію припадає всього лише 0,03% від загального виробництва енергії.

«Ми вийдемо за межі досягнення великих цілей і зосередимося в першу чергу на поширенні сонячної енергії, щоб всі будинки мали доступ», - повідомив голова Всесвітньої ради з сонячної енергетики.

А от Україна досить добре показала себе на міжнародній арені з точки зору вироблення сонячної енергії. Серед всіх країн СНД Пранав Мехта виділив успішні досягнення України та Казахстану та назвав їх як найбільш активними гравцями в галузі сонячної енергетики.

До слова, на Конференції CISOLAR 2018 експерт помітив активний розвиток сонячної енергетики в Україні.

Пранав Мехта на Конференції CISOLAR 2019 Фото: CISOLAR 2019

«Я бачу, що в України є великий потенціал у галузі сонячної енергетики», - зазначив Пранав Мехта.

Про основні тенденції результати сонячної енергетики на світовій арені дізнаємось на головній події у галузі сонячної енергетики - 8-мій Конференції та Виставці Сонячної Енергетики Центральної та Східної Європи CISOLAR 2019.

Вся інформація про захід тут: https://ua.cis-solar.com/

Реєструйтесь! Знайомтесь! Робіть власний бізнес! Отримуйте прибуток!


Избранные посты
Recent Posts
Архив
 • Facebook Basic Square
 • Twitter Basic Square
 • Google+ Basic Square
Мы в соцсетях
Поиск по тегам

Оставайтесь с нами на связи:

 • LinkedIn
 • Facebook
 • Twitter
 • YouTube
 • Instagram

Copyright © 2016-2020 IBcentre Inc.  All rights reserved.   Privacy Policy