Dulas запустила дистанційну сервісну послугу для відновлюваної енергетики


Британська консалтингова компанія з відновлювальної енергетики Dulas представила послугу для дистанційного обслуговування поновлюваних джерел енергії (RRESS). Послуга оцінює придатність ділянки для проектів в галузі, надаючи організаціям державного сектора технічно-економічний звіт, де є аналіз потенціалу для нових розробок.

Система використовує спеціальний вимір з освітлення та ранжування – LIDAR*, а також включає географічну інформаційну систему – GIS**. За словами Dulas, це дозволяє зекономити засоби та витрати державних установ.

«Використовуючи передові технології, такі як LiDAR та GIS, працюючи в партнерстві з місцевими органами влади, щоб зрозуміти їх амбіції і цілі, ми пропонуємо складні, надійні та економічні засоби оцінки потенціалу для всіх видів поновлюваних джерел енергії, в тому числі сонячної енергії», - сказала Рут Чепмен, керівник консалтингової компанії Dulas.

Систему вже випробували на практиці. На факультеті науки та техніки в університеті Честера протестували дистанційну систему аналізу відновлюваної енергетики. В результаті RRESS Dulas оцінила площу для генерації сонячної енергії в 27 га, обрала найбільш відповідні місця на дахах та парковках, щоб встановити сонячні інсталяції. Окрім цього, система перевірила орієнтацію, кут нахилу даху та зробила прогноз щодо рівня освітлення.

Всі дані були представлені в єдиному звіті з технічними та економічними характеристиками.

«Інсталяції можуть забезпечити 20% від всього запиту на електроенергію згідно обраного майданчика та з комерційно привабливим прибутком», - повідомлялося у звіті.

*LiDAR - технологія отримання та обробки інформації про віддалені об'єкти за допомогою активних оптичних систем, що використовують явища відбиття світла і його розсіювання в прозорих і напівпрозорих середовищах.

** GIS (Геоінформаці́йна систе́ма) — сучасна комп'ютерна технологія, що дозволяє поєднати модельне зображення території (електронне відображення карт, схем, космо-, аерозображень земної поверхні) з інформацією табличного типу (різноманітні статистичні дані, списки, економічні показники тощо)

За матеріалами:

renewableenergymagazine.com

Доповіді про оптимальні технічні та сервісні рішення для проектів сонячної енергетики будуть представлені на SEF 2018, 10th International Sustainable Energy Forum&Exhibition

Реєстрація: https://sefkyiv.com/


Избранные посты
Recent Posts
Архив
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
Мы в соцсетях
Поиск по тегам

Оставайтесь с нами на связи:

  • LinkedIn
  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Instagram

Copyright © 2016-2020 IBcentre Inc.  All rights reserved.   Privacy Policy